Animal Angels SAOZ

Aj ty sa môžeš stať ANIMAL ANGELS SAOZ

Slovenská  aliancia ochrancov zvierat vznikla hlavne na pomoc existujúcim útulkom, karanténam, dočaskám.

V tomto  smere sa nám zatiaľ nepodarilo naplniť naše predstavy tak, ako by sme chceli. Naša snaha stroskotala na financiách, ktorých je vždy málo.

 

ANIMAL   ANGELS  SAOZ

je projekt určený pre všetkých, ktorí chcú pomáhať efektívne a aj  malou sumou sa chcú pripojiť k ľudom, ktorým nie je svet zvierat ľahostajný. Každý z vás môže byť  anjelom pre opustených, ale  nie všetci  z nás majú možnosť poskytnúť  tuláčikom domov. Potrebujú krmivo, operácie, starostlivosť, pohladkanie a dočasné útočisko, kým im ho my nenájdeme .

 

Projekt ANIMAL  ANGELS SAOZ je určený pre útulky, karanténne stanice, dočasné opatery. Ak sa takým to anjelom stanete, týmto zvieratám bude vaša pomoc určená.

 

ANIMAL ANGELS SAOZ funguje na princípe trvalého príkazu a to minimálna suma je 1 euro .Tá maximálna je neobmedzená. Nejde o to kto koľko dokáže mesačne obetovať na zvieratá, ale o to, koľko ľudí sa zapojí. Opustených zvierat je na Slovensku veľmi veľa. Jeden príklad za všetky:

SAOZ v minulom roku 2012 spolupracovala so 14 zariadeniami, ktoré sa starajú o zvieratá. V týchto zariadeniach sa momentálne nachádza viac ako 700 zvierat. Priemerná váha psa  je 15 kg, jeho denná dávka pri strednej triede suchého krmiva je 250 gramov a cena  krmiva je 24 euro za 15 kg. Nato, aby sme nakŕmili všetkých cca 700 zvierat, mesačne potrebujeme mať zaregistrovaných 8640 ľudí, ktorí by prispeli len 1 euro mesačne .  Toto číslo je veľmi vysoké, ale nič nie je nemožné ! Len spoločne dokážeme uskutočniť veľké veci. Hľadáme ľudí, ktorým na zvieratách záleží. Denne sa zachraňujú zvieratá z ulice, týrané , a vyhodené množiteľmi... a práve oni nepotrebujú len krmivo. Potrebujú operáciu, kastráciu, očkovanie, čipovanie a omnoho viac. Preto len spoločne sa dokážeme postarať aj o zvieratá, ktoré svoj domov stratili.

 

A ako sa zapojiť? Je to veľmi jednoduché!

Zaregistrujete sa na  stránke  www.saoz.sk/clenstvo . Tu vyplníte potrebné údaje a na vašu emailovú adresu Vám príde potvrdzujúca správa a Vaše identifikačné 5 ciferné číslo.  Potom si nastavíte trvalý príkaz cez internetbanking. Výška príspevku je minimálne  1 euro, ale všetko záleží od vašich možností. Sumu je potrebné poukázať na účet SAOZ:  2920861400/1100 Tatra banka, Variabilný symbol (VS) je 5 ciferné číslo, ktoré Vám bolo zaslané na mail a do poznámky uvediete ANIMAL ANGELS SAOZ.  Na stránke budeme zverejnovať mená  všetkých, ktorí sa zapoja . Ceníme si každého jedného z vás a ak po dobu 3 mesiacov nabehne  Váš pravidelný príspevok, obdržíte od nás nálepku ANIMAL  ANGELS SAOZ, ktorú si s hrdosťou môžete nalepiť napríklad na auto, aby všetci videli, že máte srdce na správnom mieste. Po šiestich mesiacoch Vám zašleme odznak. Toto, ale nie je všetko! Pripravujeme pre Vás bonusy a zľavy vo vybraných predajniach, ktoré sa do nášho  projektu zapoja.

 Zároveň sa stávate členom Slovenskej Aliancie Ochrancov Zvierat, ktorá bude bojovať  aj  vo Vašom mene  za zlepšenie zákonov týkajúcich sa ochrany zvierat na Slovensku.

 

Nezabudnite, že nie je dôležité akou sumou budete mesačne prispievať, ale to, aby nás bolo čo najviac! Len vtedy  dokážeme túto skvelú myšlienku uskutočniť.

 

 

Online registrácia Animal Angels SAOZ - nižšie

Naše azyly


GAJARY

Azyl Gajary - Levárska 912, 900 61 Gajary

ABRAHÁM

Azyl Abrahám - Abraham 207, 925 45 Abrahám

PALÁRIKOVO

Azyl Palárikovo - Orechová 2, 941 11 Palárikovo

Animal Angels SAOZ registrácia